Remek játékkal rukkolt elő a Topolyai Sport Club a belgrádi Voždovac ellen a Szerb Szuperliga 32. fordulójában, s ennek meg is lett az eredménye: a topolyai együttes 4:1-re nyerte meg a zentai Városi Stadionban megrendezett mérkőzést, s a győzelemnek köszönhetően feltornázta magát a táblázat ötödik helyére.

Az első félidő utolsó percében Nenad Lukić egy szépségdíjas góllal szerzete meg a vezetést a hazaiaknak. Az 59. percben a néhány másodperccel korábban beállt Milojević egyenlített, de nem sokáig állt az 1:1 az eredményjelzőn, ugyanis négy perccel később Đuro Zec lőtte ki a rövid sarkot. A 67. percben Jovan Nišić kézzel állította meg Jug Stanojev fejesét, amiért megkapta második sárga lapját, a TSC pedig tizenegyeshez jutott, amit Lukić magabiztosan értékesített. A piros lap és a bekapott gól után a vendégek nem tudták rendezni a soraikat, s középkezdés után elveszítették a labdát, Stanojev pedig köszönte szépen, elviharzott vele a jobb oldalon és kilőtte a bal alsó sarkot. Mint később kiderült, a végeredményt is ő állította be, ugyanis hiába volt még néhány remek helyzete a hazaiaknak, az eredmény nem változott.

A TSC 49 ponttal az ötödik helyen várja a jövő heti fordulót, amikor a lučani Mladost otthonában lép pályára.

Jelent a TSC-Voždovac mékőzésről (Fotó: TSC)