Megszerezte első pontját a Bajnokok Ligájában a Ferencváros együttese, miután a G csoport második fordulójában Budapesten 2:2-es döntetlent játszott a kijevi Dinamóval. A vendégek Cigankovnak a 28. és Carlos de Penának a 41. percben lőtt góljával kétgólos előnyre tett szert már az első játékrészben. A folytatásban a Fradi Tokmac 59. percben szerzett góljával szépített, majd a csereként beállt Boli 90. percben lőtt találatával egyenlített.

A csoport másik mérkőzésén a Barcelona Torinóban Dembele és Messi góljaival 2:0-ra nyert a Juventus ellen.

A G csoport sorrendje: 1. Barcelona 6, 2. Juventus 3, 3-4. Ferencváros és Dinamo Kijev 1-1 pont.

A következő fordulóban (november 4-én): Ferencváros-Juventus, Barcelona-Dinamo Kijev.

Jelenet a Ferencváros-Dinamo Kijev mérkőzésről (Fotó: MTI)