Elszenvedte második vereségét is a Topolyai Sport Club a Szerb Szuperligában: a TSC a tizenkettedik fordulóban 3:2-re veszített az ivanjicai Javor vendégeként. Szabó Zoltán együttese a félidőben még 2:1-re vezetett, utána azonban a hazaiak kétszer is, a hatvanadik és a nyolcvanhatodik percben eredményesek voltak, így megfordították az állást, és megnyerték a találkozót. A TSC góljait Grabež a 11., illetve Milićević a 41. percben lőtték.

A TSC a vereség ellenére megőrizte helyét az élcsoportban: a 24 pontos topolyai csapat előtt csak a 30 pontos Crvena zvezda, valamint a 26-26 pontot gyűjtött újvidéki Vojvodina és a Čukarički áll.

A TSC a következő fordulóban az újvidéki Proletert fogadja, amely a tizedik helyen áll, miután szombat délután 2:1-re nyert a surdulicai Radnik ellen.