Nem sikerült pontot szereznie a Topolyai Sport Clubnak a szerb Szuperliga 11. fordulójában: a topolyai együttes Surdulicán 1:0-ra veszített a Radniktól, így véget ért a negyvenegy mérkőzésből álló veretlenségi sorozata. A három pont sorsa az 52. percben dőlt el, amikor Milan Makarić gólra váltotta a megítélt tizenegyest.

Miután az újvidéki Vojvodina pénteken 2:0-ra nyert a szabadkai Spartacus ellen, a Čukarički pedig ugyanilyen arányban győzte le az ivanjicai Javort, a TSC az első helyről a harmadikra csúszott vissza. Az említett két csapatnak 25-25 pontja van, a TSC-nek pedig 24. A negyedik helyezett Crvena zvezda és az ötödik Partizan vasárnap lép pályára: az előbbi a Napredak vendégeként, az utóbbi pedig saját közönsége előtt a Voždovac ellen.

Az Európa-bajnoki selejtezők miatt a szerb Szuperligában egy hét szünet következik, a bajnokság október 19-én folytatódik, amikor a TSC az ivanjicai Javor otthonában vendégeskedik.