Cedrik-Marcel Stebe győzelmével ért véget a 64 ezer euró összdíjazású poprádi challenger tenisztorna, miután a német játékos a döntőben 6:0, 6:3-ra nyert Györe László ellen. Az első játszmában Stebe a hat break-lehetőségből hármat használt ki, míg Györének háromszor volt alkalma elnyerni Stebe adogatójátékát, ám egyszer sem sikerült neki, így a német 33 perc után 6:0-ra nyerte meg a játszmát.

A második szettben Stebe kétszer, Györe pedig egyszer breakelt, így a világranglista 215. helyezettje 6:3-ra nyert, s ő lett a poprádi torna győztese.

Györének szusszanásnyi ideje sem maradt a vereséggel foglalkozni, mivel szombat este Szlovákiából egyből Londonba utazik, ahol hétfőn az idény harmadik Grand Slam-versenyén, a wimbledoni torna selejtezőjében indul. A wimbledoni torna selejtezőjének sorsolását vasárnap készítik el.