Györe László 7:5, 6:3-ra nyert az olasz Federico Gaio ellen a 65 ezer dollár összdíjazású challenger tenisztorna első fordulójában. Györe az első szettben 5:3-ra vezetett és a játszmáért adogatott, azonban a világranglista 184. helyén álló ellenfele, aki szerencsés vesztesként jutott fel a főtáblára, breakelt, és utána egyenlített. Györe, aki a legfrissebb világranglistán a 173. helyet foglalja el, 6:5-nél elnyerte ellenfele adogatójátékát, így 59 percnyi küzdelem után az övé lett a játszma. A második szettben Györe akarata érvényesült, s ennek a játszmának a megnyeréséhez már csak 39 perc kellett a zentai teniszezőnek. Györe a következő fordulóban a török Marsel Ilhan (244.) és a belga Steve Darcis (115.) találkozó győztesével méri össze erejét. Györe a győzelemért 8 ranglistaponttal gazdagodott, s amennyiben a második fordulóban is nyerne, úgy még tízzel növelné a pontjainak számát.